Надаємо найширший спектр послуг сучасного шиномонтажу, гарантуємо якість виконаних робіт.

Перелік послуг, що надаються:

- рихтування, прокатка залізних та легкосплавних дисків до 24";

- ремонт усіляких бічних пошкоджень та порізів шин;

- аргонова зварювання дисків;

- лазерне балансування коліс;

- порошкове фарбування дисків;

- ошипування шин;

- Закачування шин азотом та багато іншого.

Можливий будь-який зручний спосіб оплати.

Автокомплекс Goodyear у Дніпрі пропонує клієнтам цілий комплекс послуг з шиномонтажу. Сервіс забезпечує надійність автомобіля, безпеку водія, пасажирів та комфортну експлуатацію. У розпорядженні майстерні можна одночасно розмістити до 4-х авто, що значно прискорює обслуговування. Скориставшись послугами нашого шиномонтажу, можете бути впевнені як виконувані роботи.

Коли потрібний шиномонтаж?

сезонна заміна шин;

виявлення та оперативне усунення пошкоджень дисків чи шин.

Які послуги включає шиномонтаж в автокомплексі Goodyear?

Спектр робіт із колесами в автоцентрі поділяється на кілька типів:

Мийка. Грамотне балансування коліс здійснюється тільки з чистою гумою. Взимку наморозь та старі забруднення на внутрішній частині дисків викликають дисбаланс коліс, що призводить до проблеми биття керма. Послуга використовується при сезонній зміні шин, адже для надійного зберігання та уникнення пошкоджень колеса слід зберігати в чистому вигляді. Наш автокомплекс пропонує клієнтам миття коліс з використанням спеціальної техніки та автохімії преміум-класу.

Балансування. Послуга для своєчасного виявлення та усунення дисбалансу коліс (нерівномірний розподіл навантажень). Нехтуючи сервісом, гума зношується раніше, виникає биття керма, розгойдуються елементи кузова та пошкоджуються підшипники підвіски. Фахівці автокомплексу "Goodyear" проводять балансування автомобіля ефективно та якісно, на спеціальному обладнанні з професійною технікою. Експерти радять проводити балансування коліс при зміні шин у міжсезоння, після ремонту шин та дисків, а також кожні 15000 км пробігу. Для виконання таких робіт ми використовуємо верстат балансувальний MB WB 680, автоматичний, «ALUDATA».

Ремонт шин та дисків. Порушення герметичності шин відбувається через механічні пошкодження (проколи, порізи). Їзда на спущених шинах або з пошкодженими дисками – небезпечна та практично неможлива, тому важливо стежити за станом коліс. Бортування та ремонт шин та дисків проводиться на професійному обладнанні, з використанням верстата для виправлення дисків Сіріус універсал (max), напівавтоматичного шиномонтажного верстата M&B ТС 322 та шиномонтажного автоматичного верстата M&B; Engineering, TС 525 для бортування коліс. Таке обладнання та золоті руки майстрів дозволяють ефективно усувати неполадки та повертати шинам та дискам початкову функціональність.

Вулканізація. Для надійного та тривалого “заклеювання” пошкодженого місця на шині застосовується метод взаємодії вулканізуючого агента з каучуком. Під впливом високої температури шина та латка не просто приклеюються, а впаюються та утворюють єдине ціле. Майстри автоцентру виконують роботи акуратно та якісно, що означає довічну гарантію на вулканізаційні роботи. Процеси виготовляються на висококласному універсальному електричному настільному вулканізаторі камер із двостороннім нагріванням для шин легкових та вантажних автомобілів.

Наші фахівці проходять навчання та працюють виключно на професійному обладнанні, що дозволяє говорити про належну якість та ефективність проведених робіт. В автокомплексі Goodyear можна замовити комплексний догляд за колесами, або підібрати окрему послугу для вирішення проблеми.

Автокомплекс Goodyear у Дніпрі гарантує індивідуальний підхід до клієнта та висококласний шиномонтаж для автомобіля.

ОБЛАДНАННЯ, ЩО ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ДЛЯ ШИНОМОНТАЖУ В АВТОЦЕНТРІ "GOODYEAR"

Контакти для зв'язку +38(067) 562-10-02, +380(67) 658-02-44, +380(56) 788-94-94